Provence Yatak OdasıYatak Odası
Provence Yatak OdasıYatak Odası
Provence Yatak OdasıYatak Odası
Provence Yatak OdasıYatak Odası
Provence Yatak OdasıYatak Odası
Provence Yatak OdasıYatak Odası

Provence Yatak Odası

Provence Country Yatak Odası Koleksiyonu, 18.yüzyılda görülen Fransız Country akımın izlerini taşır. Masif malzemeler, eskitme cila tekniğiyle bir araya gelerek, ferah, canlandırıcı ve güzellik dolu yaşam alanları oluşturur. Temelleri zarif ve asil bir doğallık ilkesinden çıkan bu Akdeniz akımı, ağaç ve el işçiliğinin sentezi ile evlerinize taptaze, huzur dolu bir esinti getirir.

Takım İçeriğini Değiştir
Parçalar
Ürün Resmi
Ürün Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
Fiyat Sorunuz
-
Fiyat Sorunuz
-
Fiyat Sorunuz
-

Ürün Özellikleri 

Doğal Meşe Kaplama Üst Yüzeyler
  • Provence Yatak Odasının komodin ve şifoniyer üst tablaları doğal meşe kaplama MDF’den üretilir, tabla etrafına masif kestena kereste uygulanır. Meşe yüzeyler üç kademeli eskitme işleminden geçirildikten sonra, natürel ceviz tonda boyanır, akrilik esaslı sararmaz ve çizilmeye dirençli vernikle cilalanır. Meşe kaplamanın harelerine işleyen ceviz boya ile ağacın doğallıığı ön plana çıkarılır.
 Lake Cilalı MDF Gövdeler
  • Gardrop, şifoniyer, komodin ve karyola gövdeleri MDF parçalardan üretilir. MDF yüzeyler kademeli eskitme boya tekniğiyle işlenir. Köşe ve şeritler el eskitme yöntemiyle teker teker eskitilir. Son katta kullanılan akrilik esaslı sararmaz ve çizilmeye dirençli vernik sayesinde mobilyanın rengi yıllarca korunur.
  • Gardrop, şifoniyer ve komodin kapak ve çekmecelerinde üst kalite frenli menteşe ve ray sistemleri kullanılır.
Masif Kayın Ayaklar
  • Gardrop, şifoniyer, komodin ve karyola ayakları bilgisayar kontrollü fırınlarda kurutulmuş, masif kayın kerestelerden üretilir. El eskitme tekniğiyle ekru renkte boyanıp, son katta sararmaz ve çizilmeye dirençli akrilik esaslı vernik ile boyanır. Bu sayede mobilyanın rengi yıllarca korunur.
 Dökme Demir Kulplar
  • Provence yatak odasında doğal karartma dökme demir kulpların kullanımıyla, 18. yüzyılın demir işçiliğinden de esintiler kazandırılmıştır.  

 

Ürün Adı  Genişlik Derinlik Yükseklik
6'lı Kapaklı Gardırop  253 62 220
160'lık Yatak Başı 177 3 135
160'lık Karyola 165 205 45
160'lık Bazalı Karyola 165 205 45
Şifonyer 95 50 105
Şifonyer Aynası 80 2 60
Tuvalet Masası 90 42 75
Puf 60 40 45
Komodin 50 44 70

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR