Avangard Klasik Koltuk Takımları Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

 

Bu koltuk takımları genellikle evlerinde ağır başlı misafir ağırlamak isteyen kişiler tercih etmektedir. Tasarımsal olarak ağır mobilyalar oldukları için içinde kullanılan malzeme mobilya alınırken mutlaka hangi malzemeden yapıldığını sormanız gerekir. Genellikle bilindik tasarımlar oldukları için salonunuza uygun mobilyalar tercih etmelisiniz. Klasik koltuk takımlarında renkler çok önemlidir. Eğer seçtiğiniz renkler klasik tarza uygun değilse evinize şatafatlı bir görünüm değil daha çok ciddiyetsiz bir ortam katacaktır.

Klasik ve Avangarte Koltuk Takımlarında Minimaliteden Kaçının

Klasik koltuk takımları odanızıa tam oturacak şekilde olmalıdır. Bu yüzden minimalist mobilyalar almaktan kaçınılmalıdır. Minimalist mobilyalar tercih edildiğinde odanız boş kalacak ve klasik havadan uzaklaşacaktır.

Ailede ki Kişi Sayısı

Yine diğer en önemli unsur budur bence çünkü aile kalabalık bir aile ise kişi sayısı baz alınarak koltuk takımı seçilmelidir. Zira birkaç kişi oturacak yer bile bulamaz.  Ve misafire düşkün aileler içinde aynı durum geçerlidir. Klasik koltuk takımları ebatları geniş mobilyaları ile büyük ailelere daha çok uymaktadır.

Her Mobilyacı Klasik Koltuk Takımı Çıkaramaz

Her mobilya üreticisi ya da mobilya imalatçısı klasik mobilya yapamaz. Klasik mobilya gerek işçilik gerek malzeme gerekse dekorasyon açısından modern mobilyalar gibi kolay değildir. Bu yüzden klasik mobilya yapabilen ve çok yıldır bu işi yapan mobilyacılar tercih edilmelidir. Bu anlamda sizlere 25 yılı aşkın hizmet veren Tercih Mobilya sizlerin istekleri doğrultusunda sizlere hizmet  vermekteyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR