Yeni Ürün
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1

Modern Yatak Odası Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

 

Modern yatak odası,  seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken Yatak odası en çok huzuru yakalamak istediğimiz alanlardan biridir. Sizin zevkinize uygun olamayan alanlarda zaman geçirmek istemeyebilir veya huzursuz olabilirsiniz. Bu nedenle yatak odalarınızın ve evinizde kullanacağınız diğer alanların dekorasyonlarının sizlerin zevkine göre dekore edilmesi oldukça önemlidir.

 

Yatak Odanızın Boyutlarına Uygun Ölçülerde Mobilya  Seçilmesi

 

Yatak odası mobilyalarının ölçüleri oldukça çeşitlidir. Genel olarak büyük mobilyalardan oluşan yatak odası takımları seçilirken alanın büyüklüğüne uygun seçim yapılmalıdır. Oda için büyük ölçülerde alınan yatak odası takımı hareket alanını daraltacağı için yatak odalarınızda boğucu bir ortam oluşmasına neden olabilir. Yatak odanızda mobilyaları nasıl yerleştireceğinizi belirleyerek, yatak odalarınızın ölçülerini belirleyebilir ve ölçülere uygun yatak odası takımı seçebilirsiniz.

 

Modern yatak odasında Renk Seçimi Nasıl Olmalı

 

Uygun dinlenme alanlarının oluşturulması için renk seçimi oldukça önemlidir. Genellikle cevizin yannında beyaz, siyah, gri tonlarında yatak odaları tercih edilse de birçok renkte yatak odası takımları mevcuttur. Tercih ettiğiniz tarza uygun renkler yatak odası takımlarınızın modellerini daha fazla ön plana çıkartacaktır.

 

Modern Yatak Odasında Karyola ve Yataklar Nasıl Olmalı?

 

Karyola  ve yatak seçimi yatak odalarında oldukça önemli olan unsurlardır. Yatak odalarının olmazsa olmaz mobilyaları olan karyolalarda birçok farklı tür bulunmaktadır. Sandıklı ve bazalı olan karyolalar fazla eşyaların konumlandırılması için oldukça kullanışlı olan karyola modelleridir. Ancak yere yakın karyola modellerinden hoşlanan kişiler ve eşyalarını konumlandıracak  başka alana sahip olan kişiler baza ve sandığı olamayan karyola modellerini de seçebilirler.

 

Modern Yatak Odası alırken bu detaylardan  bahsedebiliriz ayrıca alacağınız firmanın konumu, güvenliği ve bilinirliği kullandıkların ürünün kalitesi önemlidir. Bu anlamda özellikle çeryrek asırlık tecrübeye sahip firmamız olan Tercih Mobilya siz değerli müşterilerimiz için modern yatak odası takımlarını en iyi malzeme kalitesi kullanarak en iyi ve uygun fiyatlara mağazalarında teşhir etmektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR