1 2 >

 Komodin Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ? 


Komodin şüphesiz yatak odalarının olmazsa olmaz parçalarındandır.Bu parçalarda öncelikle kullanılan malzemeye sonra ebatlarına bakmak gereklidir.Komodinler içerisinde en kaliteli ve fiyatı yüksek olanlar ahşap olanlardır.Bu ürünlerin bakımı ve temizliği zor olup uzun süreli kullanım için iyi bakılması gereklidir.


Geniş ve Ferah Yatak Odaları için Komodin Aksesuarları


Yatak odanızı daha geniş ve ferah kullanım sağlamak için karyolarınızın kenarına komodinlerinizin üzerine farklı ve şık abajur,resimleriniz ve aksesuarlar  koymalısınız bu şekilde yatak odanız daha ferah ve şık gözükecektir. Böylelikle hem göz zevkiniz artacak hemde yatak odanızda olan durağanlık ve sıkıcılık durumu ortadan kalkacaktır.


Komodinler de İdeal Derinlik Nasıl Olmalı 


Komodinler yapıları gereği zaten büyük olmamalıdır. İdeal boyut olarak 60 cm olan boyutlar standart boyutlardır. Bu ölçülerin yukarısı ve ya aşağısı sizi zor durumda bırakacaktır.


Komodin Yüzey Seçimi Nasıl Olmalı?


Komodininizi kullanırken üzerine saat,takı,eşya süsü koyucak iseniz eğer yüzeyi çizilmeyen malzemeden üretilen komodinler tercih etmelisiniz aksi taktirde tercih edeceğiniz komodininiz çizilir veya boyası kalkar ise kullanımı zor olur.


Komodin Çekmeceleri Nasıl Olmalıdır?


Komodin çekmecelerin kullanım için kendiliğinden frenli ve sert olmamalıdır. Kendiliğinden frenli kapaklar olduğunda mobilyanızın kullanımıda daha rahat olacaktır.
Komodin tercih ederken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için derledik. Bu anlamda yarım asırlık firmamız Tercih Mobilya sizlere en iyi hizmet ve en iyi kaliteli mobilyaları sunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR