Garanti Koşulları Neleri Kapsar ?

Ortalama ürünlerimizin garantisi 2 yıldır. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı Tercih Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını Tercih Mobilya belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası veya satış formu ile arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretim servisimize ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası ilgili garanti sağlayıcı üretim servisimiz tarafından onaylanmalıdır.

Garanti sağlayıcı tarafından herhangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ya ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir.

Ürünleri İade Edebilir miyim ?


Tüm ürünlerimiz ortalama 30 iş gününde size özel üretilir ve tarafınıza teslim edilir. Tüm ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir. Tüm ürünlerimiz kişiye özel üretildiği için (üretim kaynaklı problemler dışında) iade kabul edilememektedir.

Mobilyalar, Sehpa ,Aksesuarlar ve tamamlayıcı ürünler özel ürün kapsamına girmektedir.

Özel olarak mekanınıza uygun olarak tasarlanıp üretimi yapılan ürünleri maalesef iade alamıyoruz.

 

Daha detaylı bilgi için [email protected] adresinden bizim ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR