Tercih Mobilya Teslimat Koşulları  

Kütahya, Afyon Eskişehir Teslimat ve Montaj Ücretsizdir.

Mağazamızdan veya www.tercihmobilya.com isimli sitemizden aldığınız 1000 TL üzeri tüm ürünlerin Kütahya, Afyon, Eskişehir ve çoğu ilçesi için teslimat ve montaj hizmeti ücretsiz firmamıza aittir. Daha detaylı bilgi için mağazalarımıza bekliyoruz.

 

Kütahya, Afyon Eskişehir Dışı Teslimat.

Bulunduğunuz adres için ürünlerin nakliye ve kurulum bedelini toplam satış tutarına eklenmiş halde görebilirsiniz. Bunun için Ürünleri Sepete ekleyin ve adımlarda ilerleyiniz.
Tercih Mobilya olarak. Teslimat yerleri de illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.

Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 

 

Yurt Dışı Teslimat.

Tercih Mobilya olarak dünyanın her yerine ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Ürün gönderim şartları kıta kıta, ülke ülke değişmektedir.

Alacağınız ürünlere göre kargo fiyatlandırılması yapılmaktadır.

Alacağınız ürünlerin isimlerini ve bulunduğunuz adres ve posta kodu bilgilerinizi mail veya telefonla dış ticaret ekibimize bildirerek bilgi alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR