Fiyat Sorunuz
Yeni Ürün
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
1

Modern Koltuk Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Koltuk takımları (oturma grupları, köşe takımları) evimizi en şık gösteren mobilyalardır. Evde en çok kullanılan mobilyalar oldukları için bakımları basit olacak şekilde leke tutmayan kumaş ve uzun ömürlü süngerler ve sağlam kasalar kullanılmalıdır. Oda sayısı fazla olan evlerde koltuk takımları geniş odalar alınmalıdır. Eğer odalarınız çok küçükse koltuk takımı seçerken çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Renk

Bir koltuk takımı satın alınırken renkler arası uyumu mutlaka gözetmemiz gerekir. Aynı renk kombinasyonları odanıza canlılık katacaktır. Renk bütünlüğü hem ruh dinginliğinizi hem de beden dinginliğinizi sağlar.

Tasarım

Koltuk takımlarında en önemli özelliklerden biri de tasarımdır. Tasarımlar ne tür olursa olsun bu tasarımlar evinizin krokisine uymazsa evinizi olduğundan daha kötü gösterebilir. Kişiye bağlı farklılık gösteren tasarım çeşitleri evinizin konumu, yapısı, oda sayısına göre farklılık gösterecektir. Bu yüzden evinizin boş şeklini hayal ederek içinde olmasını istediğiniz koltuk takımlarını tercih edin.

Konfor

Bir koltuk tamının ucuz veya pahalı olması görünüşü şekli göz boyayabilir. En önemli şey burada evinizde senelerce kullanabileceğiniz bir koltuk takımı almak önemlidir. Yani dış görünüşe önem verdiğimiz kadar konfora da önem vermeliyiz.

Koltuk İskeleti

Koltuk Takımının en olmazsa olmazı iskeletidir. İskelet yapısı ne kadar sağlam olur ise koltuk takımınız  o kadar dayanıklı olacaktır. Tercih edeceğiniz koltuk takımını alırken mutlaka koltuk iskeletinin hangi malzemeden yapıldığını sorunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR