Kredi Kartı ile Alışveriş Güvenli mi ?
 
www.tercihmobilya.com.tr sitesiyle internet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasını amaçlamaktadır. Bu amacın gerçekleşmesinin önündeki en önemli engellerden biri de internet kullanıcılarının web sitelerinden yapılan alışverişi güvenli bulmamasıdır. 

Biz bu güveni sağlamak için, bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları tamamen RapidSSL marka 128 Bit SSL Güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir. 
 
Kredi Kartı Bilgileriniz Kaydediliyormu ?
 
Sipariş aşamarında kullandığımız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan İşlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiç bir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır.
 
Tercih Mobilya'ya nasıl güveneceğim ?
 
 Ziyaretçiler, bazı alıveriş sitelerinde muhattap bulamamaktadırlar. İlgili alışveriş sitesinde iletişim için bir telefon numarası olmadığı gibi ziyaretçiler gönderdikleri maillere de cevap alamamaktadırlar. Bu da ziyaretçiler üzerinde o siteyle ilgili güvensizlik oluşturmaktadır. 

Tercih mobilya, bünyesinde yer alan Müşteri Hizmetleri departmanı ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli olarak hizmet vermek için çalışmaktadır. 

Site ziyaretçilerinden gelen mailleri mümkün olan en ksıa sürede cevaplamaya gayret etmekteyiz. Ayrıca telefonla da siz değerli ziyaretçilerimizin aklına takına soruları cevaplamak için çalışmaktadır. Müşteri Hizmetlerine ve satış temsilcilerimize Cumartesi ve Pazar günü dahil her gün 0274 223 01 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını (tel,adres, e-mail vs) bulabilirsiniz.

Haftanın 7 günü mağazalarımız ziyaret edebilir, bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Mağazalarımız hafta içi her gün ve Cumartesi günü 09:00-20:00 arası ve Pazar günleri de 09:30-16:00 arası açık bulunmaktadır. Bahsedilen mesai saatleri içinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Sizi aramamız için telefon numaralarınızı bırakabilir veya 24 saat e-mail ile iletişim kurabilirsiniz. E-postalarınız mümkün olan ilk fırsatta cevaplanmaktadır. 

Yine de internetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, bize telefon ediniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaklardır. Ya da mağazalarımıza geliniz size 18 yıllık tecrubemizle yardımcı olalım.