www.tercihmobilya.com'da ödeme seçenekleriniz.
 
         
          www.tercihmobilya.com'dan alışveriş yapmak hem kolay. Kolaylıkla alışveriş yapabilmeniz için size 6 farklı şekilde ödeme kolaylığı sunuyoruz. Sitemiz sizlere daha güvenli alışverişi sunabilmek için 256 Bit SSL ile en üst seviye korunmaktadır. Hiç bir şekilde bizim haricimizde üncü bir şahıs bilgilerinize erişemez. Sistemimize o kadar çok güveniyoruzki herhangi bir bizden kaynaklanan bilgi çalınma durumunda bütün zararlarınızı karşılamayı tahhüt ediyoruz. Ödemelerinizi sizdeğiniz şekilde size sunduğumuz imkanlar ile ödeyebilirsiniz. 1.000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde TÜRKİYE'NİN bütün illerine ücretsiz olarak gönderiyoruz.
 
     ÖDEME SEÇENEKLERİ
     
      1 . Nakit Ödeme
     2 . Kredi Kartı ile Ödeme
     3 . Banka Havalesi & EFT ile Ödeme
     4 .  Telefon ile Ödeme (Mail Order)
       5 . Bankaya Ödeme
     6 . Ön Ödeme
 
 
1 . NAKİT ÖDEME
         
          Nakit ödemelerinizde almış olduğunuz ürünlerde size sunulan özel indirim fırsatından yararlanmış olup ürünlerimize daha cazip fiyatlarla sahip olmuş oluyorsunuz. Nakit Ödemelerinizi Bütün Mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

 
     

2 . KREDİ KARTI İLE ÖDEME
         
          Tercih Mobilya'dan Kerdi Kartı ile alışveriş yapacaklara büyük fırsatlar Tercih Mobilya'dan kredi kartı ile alışverişlerde Peşint fiyatına bankalar ile olan anlaşmamızdan dolayı çok uygun bir fark ile Kredi kartı ile alışverişin avantajını yaşayabilirsiniz. Bütün Bankaların Kredi Kartlarına 3-12 ay arası taksit imkanı.

     
     

3 . BANKA HAVALESİ & EFT İLE ÖDEME
 
           Tercih Mobilya'dan beğendiğiniz her ürünü mağazalarımıza gelmeden Banka hesaplarımıza Havale yada EFT ödeme şekli ile yapabilirsiniz.
BANKA ADI
ŞUBE ADI
IBAN NO
AKBANK
TAVŞANLI/KÜTAHYA

GARANTİ
TAVŞANLI/KÜTAHYA

HALKBANK
TAVŞANLI/KÜTAHYA
TR 93 0001 2009 5280 0010 2605 27 - TERCİH DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI
ZIRAAT BANK
TAVŞANLI/KÜTAHYA

VAKIF BANK
TAVŞANLI/KÜTAHYA4 . TELEFON İLE ÖDEME ( MAİL ORDER ) 
 
         Tercih Mobilya'dan ürün alımlarınızda kredi kartı numaralarınızı internet üzerine yazmak istemesseniz irtibat telefonlarımızı arayarak Online Ödeme (Mail Order) araçlarını kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Daha Detaylı bilgi için lütfen İLETİŞİME geçiniz.
 


 

5 . BANKAYA ÖDEME
 
          Nakitemi sıkışıksınız veya Kredi Kartı taksitleri size uymuyormu  bu ödeme şekli tam size göre Halk Bankasının siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu tüketici kredisi ile 24 ay , 36 ay yada 48 aya kadar taksit imkanlarımızla tanışın detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.