Oliver Kırmızı KoltukÜçlü Koltuk
Oliver Kırmızı KoltukÜçlü Koltuk
Oliver Kırmızı KoltukÜçlü Koltuk

Oliver Koltuk

Fiyat : ₺2.926,81(KDV Dahil)

Oliver Koltuk  2019-2020 modasının en çok tercih edilen trendlerini bir araya getiriyor. Hayat tarlzarımızın kaotikliğini dengeleyici, güvenli, cesur ve heybetli duruşu; her çağın modası olan doğal keten dokulu kumaşları ve naturel malzemenin ön plana çıktığı ahşap ceviz detaylarıyla yılın mükemmel bir anlatımı.

:

Ürün Özellikleri

  • Oliver Koltuk iskeletinde masif ahşap kayın kereste, kontraplak ve profil malzeme kullanılır.

  • Minderli üçlü koltukların oturum yüzeylerinde 32 densite soft HR sünger bulunur. Ana sünger üzerine ek laminasyon ile ekstra yumuşaklık verilir. Orta sertlikteki yapısı sayesinde ilk oturumda pofuduk bir yüzey oluştururken, HR özelliği ile çökme yapmaksızın yıllarca konforunu koruyacak bir üründür.

  • Minderli üçlü koltuğun sırt yastıklarında tuğla astarlı kılıflar içerisine şeker sünger ve silikon karışımı doldurulur. Minderler oturup kalktıkça çökme yapmaz, formunu her zaman koruyacak özelliktedir. 

  • Koltuk ayakları masif kayın kerestelerden, naturel ceviz boya ile cilalanarak üretilir. Koltuğun etrafını dolaşan ahşap ceviz renkli ayaklar yaşam alanınıza sıcak ve huzurlu bir hava katar.

 

 

Ürün Adı  Genişlik Derinlik Yükseklik
Sabit Üçlü Koltuk 228 97 90