Deluxe Tuvalet MasasıTuvalet MasasıDeluxe Tuvalet Masası
Deluxe Tuvalet MasasıTuvalet MasasıDeluxe Tuvalet Masası

Deluxe Tuvalet Masası

Deluxe Tuvalet Masası, Modern ve ahşap görünümü ve Tercih Mobilya kalitesi ve güvencesi ile yatak odanıza şıklık katacak

Ürün Özellikleri

Doğal Meşe Kaplama Üst Yüzeyler
  • Tuvalet masası üst tablaları doğal meşe kaplama MDF’den üretilir, tabla etrafına masif kestena kereste uygulanır. Meşe yüzeyler üç kademeli eskitme işleminden geçirildikten sonra, natürel ceviz tonda boyanır, akrilik esaslı sararmaz ve çizilmeye dirençli vernikle cilalanır. Meşe kaplamanın harelerine işleyen ceviz boya ile ağacın doğallıığı ön plana çıkarılır.
 Lake Cilalı MDF Gövdeler
  • Tuvalet masası gövdeleri MDF parçalardan üretilir. MDF yüzeyler kademeli eskitme boya tekniğiyle işlenir. Köşe ve şeritler el eskitme yöntemiyle teker teker eskitilir. Son katta kullanılan akrilik esaslı sararmaz ve çizilmeye dirençli vernik sayesinde mobilyanın rengi yıllarca korunur.
  • Tuvalet masası kapak ve çekmecelerinde üst kalite frenli menteşe ve ray sistemleri kullanılır.
Masif Kayın Ayaklar
  • Tuvalet masası ayakları bilgisayar kontrollü fırınlarda kurutulmuş, masif kayın kerestelerden üretilir. El eskitme tekniğiyle ekru renkte boyanıp, son katta sararmaz ve çizilmeye dirençli akrilik esaslı vernik ile boyanır. Bu sayede mobilyanın rengi yıllarca korunur.
 Dökme Demir Kulplar
  • Deluxe yatak odasında doğal karartma dökme demir kulpların kullanımıyla, 18. yüzyılın demir işçiliğinden de esintiler kazandırılmıştır.  

 

 

Ürün Adı  Genişlik Derinlik Yükseklik
Tuvalet Masası       

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR