Puma  KomodinKomodinPuma Komodin
Puma  KomodinKomodinPuma Komodin
Puma  KomodinKomodinPuma Komodin

Puma Komodin

Puma Komodin, Modernizme yeni bir soluk getiriyor şık tasarımı ergonomik kullanışı ile Puma  Komodin  Tercih Mobilya kalitesi ve güvencesiyle evinize şıklık katacak

Ürün Özellikleri

Doğal Meşe Kaplama Üst Yüzeyler
  • Komodin üst tablaları doğal meşe kaplama MDF’den üretilir, tabla etrafına masif kestena kereste uygulanır. Meşe yüzeyler üç kademeli eskitme işleminden geçirildikten sonra, natürel ceviz tonda boyanır, akrilik esaslı sararmaz ve çizilmeye dirençli vernikle cilalanır. Meşe kaplamanın harelerine işleyen ceviz boya ile ağacın doğallıığı ön plana çıkarılır.
 Lake Cilalı MDF Gövdeler
  • Komodin gövdeleri MDF parçalardan üretilir. MDF yüzeyler kademeli eskitme boya tekniğiyle işlenir. Köşe ve şeritler el eskitme yöntemiyle teker teker eskitilir. Son katta kullanılan akrilik esaslı sararmaz ve çizilmeye dirençli vernik sayesinde mobilyanın rengi yıllarca korunur.
  • Komodin kapak ve çekmecelerinde üst kalite frenli menteşe ve ray sistemleri kullanılır.
Masif Kayın Ayaklar
  • Komodin ayakları bilgisayar kontrollü fırınlarda kurutulmuş, masif kayın kerestelerden üretilir. El eskitme tekniğiyle ekru renkte boyanıp, son katta sararmaz ve çizilmeye dirençli akrilik esaslı vernik ile boyanır. Bu sayede mobilyanın rengi yıllarca korunur.
 
Ürün Adı  Genişlik Derinlik Yükseklik
Komodin 60 46 45

 

Etiketler
modernkomodin,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR