Vizyon ŞifonyerŞifonyerVizyon Şifonyer
Vizyon ŞifonyerŞifonyerVizyon Şifonyer
Vizyon ŞifonyerŞifonyerVizyon Şifonyer

Vizyon Şifonyer

Vİzyon şifonyer şık tasarımı özel dizayn edilmiş iskeleti ve içinde bulunan özel kauçuk malzeme ile sizlerin konforu ve şıklık arayanlar için tasarlanmıştır.Yatak odanıza çok yakışacak olan bu ürün sadece Tercih Mobilya Kalitesi ve güvencesi ile evlerinize şıklık katacak

Ürün Özellikleri

Doğal Meşe Kaplama Üst Yüzeyler

  • Vizyon şifoniyer üst tablaları doğal meşe kaplama MDF’den üretilir, tabla etrafına masif kestena kereste uygulanır. Meşe yüzeyler üç kademeli eskitme işleminden geçirildikten sonra, natürel ceviz tonda boyanır, akrilik esaslı sararmaz ve çizilmeye dirençli vernikle cilalanır. Meşe kaplamanın harelerine işleyen ceviz boya ile ağacın doğallıığı ön plana çıkarılır.
 Lake Cilalı MDF Gövdeler
  • Şifoniyer gövdeleri MDF parçalardan üretilir. MDF yüzeyler kademeli eskitme boya tekniğiyle işlenir. Köşe ve şeritler el eskitme yöntemiyle teker teker eskitilir. Son katta kullanılan akrilik esaslı sararmaz ve çizilmeye dirençli vernik sayesinde mobilyanın rengi yıllarca korunur.
  • Şifoniyer kapak ve çekmecelerinde üst kalite frenli menteşe ve ray sistemleri kullanılır.
Masif Kayın Ayaklar
  • Şifoniyer ayakları bilgisayar kontrollü fırınlarda kurutulmuş, masif kayın kerestelerden üretilir. El eskitme tekniğiyle ekru renkte boyanıp, son katta sararmaz ve çizilmeye dirençli akrilik esaslı vernik ile boyanır. Bu sayede mobilyanın rengi yıllarca korunur.
 
Ürün Adı  Genişlik Derinlik Yükseklik
Şifonyer 150 59 81

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR